100 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! 

Sepetiniz
0

%100 meyveden üretilmiştir

Tecrübeli gıda mühendisleri, ziraat mühendisleri ve endüstri mühendislerinin uzun ve detaylı AR-GE çalışmalarından sonra ilave şeker, koruyucu, tatlandırıcı, renklendirici içermeyen Mixmey, elma ile farklı bir meyvenin harmanlanmasıyla oluşturulmuştur. 

Tamamen yerli sermaye ile başlayan ve büyüyen şirketimiz, bugün Mixmey markası ile İlbak Holding çatısı altında hızla büyümeye devam etmektedir.

%100 meyveden üretilmiştir
Etik, Doğruluk ilkeleri ve Sosyal Sorumluluk

Etik, Doğruluk ilkeleri ve Sosyal Sorumluluk

Mixmey’in başta müşteri ve çalışanları olmak üzere tüm paydaşlarına karşı vazgeçilmez değerleri güven, doğruluk ve şeffaflıktır.  Mixmey, etik ve doğruluk ilkelerini benimseyerek çocuk işçi bulundurmaz, işçi ayırımı yapmaz ve sosyal sorumluluk projeleri ile toplumsal fayda yaratmaya çalışır. 

Bu kapsamda Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çocuk Koordinasyon Merkezi Müdürlüğü’ne bağlı ihtiyaç halindeki kimsesiz çocukların olduğu yuvalar belirlenerek, çalışanlar tarafından çocuklar için yılbaşı hediyeleri gönderilmektedir.

Gıda Güvenliği Politikamız

Sektörümüzde lider olabilmek adına hijyen ve sanitasyonu esas alarak kaliteli, güvenli ve sağlıklı ürünler üreterek, bu ürünleri en ekonomik seviyede pazarlamak, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilmek için her alanda sürekli iyileştirme yaparak müşteri memnuniyetini sağlamak, personelimizin gıda güvenliği kültürü bilincini ve eğitimini ön planda tutarak gıda hijyenini en üst seviyeye çıkarmak ve yasal mevzuatlar çerçevesinde çalışmak kuruluşumuzun GIDA GÜVENLİĞİ politikasıdır.

SERTİFİKALARIMIZ
Helal
AIB
vegetarian
IQR