2n Reklam Ajansı
 

Sepetim (0 ürün bulunmaktadır.)

  • Ara Toplam
  • 0,00 TL
  • Kargo Ücreti
  • 0,00 TL
  • Toplam Tutar
  • 0,00 TL

Merak Ettikleriniz

%100 meyve ürünlerinde gerçekten ilave katkı maddesi yok mu?

Cevap

Hiçbir ürünümüz içerisinde şeker, glikoz, renklendirici,tatlandırıcı veya koruyucu herhangi bir ürün içermez. Sadece% 100 doğal meyvedir.

Meyveleri ne zaman topluyor ve fabrikalara götürüyorsunuz?

Cevap

Yetiştiği mevsime göre her meyve kendi hasat zamanında bahçelerden toplanır. Dalından koptuktan sonra 24 saat içinde kendi araçlarımızla fabrikalarımıza taşınır. Fabrikalarımızda yıkama/ayıklama gibi ön işlemlerden geçer. Ezilmiş ya da çürümüş meyveler ayıklama sırasında atılır.

Ürünlerinizde raf ömrünü nasıl koruyorsunuz?

Cevap

Doğada; tüm doğal ürünlerde olduğu gibi meyvelerinde bozulmasına sebep olan mikroorganizmalar vardır. Ancak yüzyıllardır evlerde kullanılan, geleneksel bir saklama yöntemi olan ısıtıp & soğutma işlemi ile ürünlerimizin ilk günkü tazeliğini ve besleyiciliğini korumak mümkündür. Ürünlerimiz son teknoloji kapalı sistemlerimizde el değmeden steril şartlarda üretilmektedir. Bu sayede raf ömürleri süresince, koruyucu katkısız olarak tüketilebilmektedirler.

mixmey meyve barları Türkiye’de tek midir? Farkı nedir?

Cevap

mixmey markası ile Türkiye’de bu kategoride üretilen ilk ve tek katkısız %100 meyve barı olma özelliğine sahip olan ürünlerimiz, şeker, glikoz yada tatlandırıcı gibi ürünler yer almamaktadır.

mixmey ürünlerinin yağ, protein ve lif değerleri nelerdir?

Cevap

mixmey ürünlerinin yağ, protein ve lif değerleri "0" dır. %100 doğal meyve ve sağlıklı ve lezzetli günlük atıştırmalıktır.