Sepetim (0 ürün bulunmaktadır.)

  • Ara Toplam
  • 0,00 TL
  • Kargo Ücreti
  • 0,00 TL
  • Toplam Tutar
  • 0,00 TL

mixmey ile tanıştınız mı?

Ürünlerimiz yetiştirildiği yerden özenle seçilmiş hiç bir katkı maddesi kullanmadan %100 meyveden üretilmiştir. Mixmey ürünleri şeker, glikoz, renklendirici, tatlandırıcı veya koruyucu herhangi bir ürün içermez.

meyve + meyve = mixmey

Lezzetli bir günlük atıştırmalık arıyorsanız! Mixmey’i sunmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Mixmey; kelimenin tam anlamıyla iki meyveden yapılır! İçerisinde katkı maddesi içermez. Kısaca meyve ve meyve diyebiliriz.

Ne görüyorsanız o!

Çocuğunuz için mükemmel kahvaltı, ofiste hızlı atıştırmalık. İçerisinde şeker, glikoz, renklendirici, tatlandırıcı veya koruyucu herhangi bir ürün içermez. Sadece %100 doğal meyve, hayat sizi nereye götürürse götürsün yanınızda mixmey olsun. Meyve soyma, dilimleme veya yıkama gerektirmeyen %100 gerçek meyve.

Sosyal Sorumluluk

Yılbaşında kimsesiz çocuklar hediyesiz kalmasın!

İlbak Holding bünyesindeki şirketlerin 4 yıldır yürüttüğü “Mutlu Çocuklar Mutlu Yıllar” sosyal sorumluluk projesi bugüne kadar 1000’e yakın kimsesiz çocuğu yeni yıl hediyeleriyle sevindirdi.

2016 yılında başlayıp, bugüne kadar başarıyla devam eden proje için Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ile işbirliği yapılıyor ve her sene en çok desteğe ihtiyaç duyan Çocuk Koordinasyon Merkezi Müdürlüğü’ne bağlı çocuk yuvaları belirleniyor. Bu yuvalardaki çocukların yaş ve cinsiyetleri belirlendikten sonra İlbak Holding çatısı altındaki çalışanlarla paylaşılıyor. Çalışanlar istedikleri yaştaki ve cinsiyetteki çocuğu yılbaşında sevindirmek için bir hediye alıyor. Hediyeler toplandıktan sonra ilgili illerdeki çocuk yuvalarına gönderiliyor. Bugüne kadar Çanakkale, Uşak, Zonguldak, Tekirdağ, Kastamonu, Eskişehir ve Mersin’deki 1000’e yakın kimsesiz çocuğa yılbaşı hediyesi gönderildi.